CFM14JT12K0
MFR.Part #
CFM14JT12K0
JLCPCB Part #
C2441484
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS