CFM14GT39K0
MFR.Part #
CFM14GT39K0
JLCPCB Part #
C2587204
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS