CFM12JB2K40
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFM12JB2K40
JLCPCB Part #
C6149208
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS