CF2JT750R
MFR.Part #
CF2JT750R
JLCPCB Part #
C3360391
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 750Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS