CF2JT1R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF2JT1R00
JLCPCB Part #
C2591089
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 2W Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS