CF2JT110R
MFR.Part #
CF2JT110R
JLCPCB Part #
C2591082
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 110Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS