CF2JB6K80
MFR.Part #
CF2JB6K80
JLCPCB Part #
C6139840
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS