CF2JB27R0
MFR.Part #
CF2JB27R0
JLCPCB Part #
C20110810
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 27Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS