CF2JB22R0
MFR.Part #
CF2JB22R0
JLCPCB Part #
C5573214
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS