CF2JB1K20
MFR.Part #
CF2JB1K20
JLCPCB Part #
C7106698
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS