CF2JB180K
MFR.Part #
CF2JB180K
JLCPCB Part #
C5964028
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 180kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS