CF2JB15K0
MFR.Part #
CF2JB15K0
JLCPCB Part #
C5594995
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS