RSMF2GT91R0
MFR.Part #
RSMF2GT91R0
JLCPCB Part #
C2590824
Description
-55℃~+235℃ 2W 91Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS