CF1JT39R0
MFR.Part #
CF1JT39R0
JLCPCB Part #
C3577032
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 39Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS