CF1JB2M70
MFR.Part #
CF1JB2M70
JLCPCB Part #
C5617864
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS