CF1JB2K40
MFR.Part #
CF1JB2K40
JLCPCB Part #
C6148802
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS