CF1JB27K0
MFR.Part #
CF1JB27K0
JLCPCB Part #
C6483294
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 27kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS