CF1JB15R0
MFR.Part #
CF1JB15R0
JLCPCB Part #
C7106685
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS