CF18JT8R20
MFR.Part #
CF18JT8R20
JLCPCB Part #
C2584904
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS