CF18JT6K80
MFR.Part #
CF18JT6K80
JLCPCB Part #
C2585359
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS