CF18JT5K10
MFR.Part #
CF18JT5K10
JLCPCB Part #
C2441508
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS