CF18JT2M20
MFR.Part #
CF18JT2M20
JLCPCB Part #
C2585370
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS