CF18JA820K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF18JA820K
JLCPCB Part #
C2642497
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 125mW 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS