CF18JT1K60
MFR.Part #
CF18JT1K60
JLCPCB Part #
C2584689
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS