CF18JT1K30
MFR.Part #
CF18JT1K30
JLCPCB Part #
C2585399
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS