CF18JB750R
MFR.Part #
CF18JB750R
JLCPCB Part #
C3435489
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 750Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS