CF18JB3K60
MFR.Part #
CF18JB3K60
JLCPCB Part #
C7106665
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS