CF2JB43K0
MFR.Part #
CF2JB43K0
JLCPCB Part #
C6483310
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 43kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS