CF18JB2R20
MFR.Part #
CF18JB2R20
JLCPCB Part #
C5617780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS