CF18JB10R0
MFR.Part #
CF18JB10R0
JLCPCB Part #
C6148778
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 125mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS