CF18JA68R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF18JA68R0
JLCPCB Part #
C2642444
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 68Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS