CF14JT4M30
MFR.Part #
CF14JT4M30
JLCPCB Part #
C2584777
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS