CF14JT36K0
MFR.Part #
CF14JT36K0
JLCPCB Part #
C2585444
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS