CF14JT2K40
MFR.Part #
CF14JT2K40
JLCPCB Part #
C5617750
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS