CF14JT12K0
MFR.Part #
CF14JT12K0
JLCPCB Part #
C2441475
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS