CF14JB51K0
MFR.Part #
CF14JB51K0
JLCPCB Part #
C6139811
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS