CF14JA15M0
MFR.Part #
CF14JA15M0
JLCPCB Part #
C3571889
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS