CF14GT680R
MFR.Part #
CF14GT680R
JLCPCB Part #
C2586762
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 680Ω Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS