CF14GT620K
MFR.Part #
CF14GT620K
JLCPCB Part #
C2586723
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 620kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS