CF14GT470R
MFR.Part #
CF14GT470R
JLCPCB Part #
C3448042
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 470Ω Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS