CF14GB8K20
MFR.Part #
CF14GB8K20
JLCPCB Part #
C6139793
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS