FRN14JT4K30
MFR.Part #
FRN14JT4K30
JLCPCB Part #
C5742377
Description
-40℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS