CF12JT8M20
MFR.Part #
CF12JT8M20
JLCPCB Part #
C2586638
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.2MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS