CF12JT75K0
MFR.Part #
CF12JT75K0
JLCPCB Part #
C2585353
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS