RPC1210JT33K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RPC1210JT33K0
JLCPCB Part #
C4087410
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS