CF12JT680R
MFR.Part #
CF12JT680R
JLCPCB Part #
C2584296
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 680Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS