CF12JT1M60
MFR.Part #
CF12JT1M60
JLCPCB Part #
C2586556
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS