CF12JA68K0
MFR.Part #
CF12JA68K0
JLCPCB Part #
C2643310
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS