CF12GB220K
MFR.Part #
CF12GB220K
JLCPCB Part #
C6148717
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 220kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS