RSF3JT1R60
MFR.Part #
RSF3JT1R60
JLCPCB Part #
C7302842
Description
-55℃~+235℃ 1.6Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS